BETON DİREKLİ TEL ÇİT

Beton direkli tel çit; çoğu zaman boş arazilerin, hava alanlarının ve bina güvenliğini sağlamak için beton direkli tel çit’ler maksimum tercih edilen arsa kapatma yöntemlerindendir.

Beton direkli tel çit; maksimum tercih edilme sebeplerinin başlangıcında tel örgü sistemlerinde en sağlam/dayanıklı olan seçenektir. 

Beton direkli tel çit fiyatları, boru direkli tel çit’lere göre maliyeti daha fazladır ama daha sağlam ve uzun ömürlüdür.

İstenildiği taktirde içersindeki demiri kalın veya ince olarak etreli ve etresiz olarak üretimimiz mevcuttur.Beton direkli tel çit; kullanım alanı çok geniş olması, uygulandığı alanda tam güvenliğin sağlanması, her türlü tel çit kullanılarak, rahat uygulama imkanına haiz olması, her türlü hava koşullarına dayanıklılığı ve uzun ömürlü oluşu ile oldukça tercih edilmektedir.

 

Arsanıza düz beton direk ve tel örgü yaptırma kararı aldı iseniz, düz beton direk boyunu 2 metre seçerseniz 1,5 m uzunlukta tel örgü ,2,5 m seçerseniz 2 m boyunda tel çit kullanmanız gerekiyor.

Beton direklere tel örgü yapacaksanız tel örgü uzunluğuna (150 cm yada 200 cm) karar verip bahçe uzunluğu kadar.
Yalnız arsanızı beton direk ve dikenli tel ile çevirecek seniz; İlk önce beton direk uzunluğuna ve tipine karar verin.
2m uzunluğunda ki Nato tipi beton direklere 10 sıra düz 2 sıra çaprak dikenli tel çekilir.
1,5m uzunluğundaki Nato tipi beton direklere 8 sıra düz 2 sıra çaprak dikenli tel çekilir
1,5m uzunluğundaki düz beton direklere 6 sıra düz 2 sıra çaprak dikenli tel çekilir
Beton direk ile tel örgü yada dikenli tel çit fiyatları için ; özgü Tel Örgü ve Tel Çit istenilen tel genişliğinde ve göz aralığında üretimi yapılır ve uygun beton direkli tel çit teklifi verilir. 
 

  • Site Yönetimi

    Henüz hiç yorum yok. Belki de ilk yorumu sen yapmalısın

Yorum Bırakın